ЖК «Дмитрівський» розташований в мальовничому с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району Київської області, на відстані 15 хвилин від метро Житомирська та Академмістечко.

IMG_4431

Інфраструктура

Місце має розвинену  інфраструктуру:  поруч  знаходяться державні дитячий  садочок та школа, медична амбулаторія, банк, магазини, церква, будинок культури, в якому є безліч гуртків для Ваших дітей, зупинки громадського транспорту.

  • Дитячий садок
  • Школа
  • Клуб
  • Сільська рада

Про комплекс

Житловий комплекс “Дмитрівський” складається з двох п’ятиповерхових будинків, кожен з яких містить три секції, поєднаних між собою.
Зовнішні та внутнішні стіни будинків побудовані з керамічноі повнотілоі цегли, плити перекриття — кругло пустотні, перегородки — газоблок, утеплення зовнішніх стін — пінополістирольні плити 100мм з оздобленням декоративною штукатуркою. Внутрішнє оздоблення квартир у вигляді штукатурки стін та цементної стяжки підлоги, виконана мережа опалення з встановленням індивідуального газового двух-контурного котла з розводкою системи та встановленням радіаторів опалення, в квартирах встановлені вікна з енергозберігаючим склопакетом, що забезпечить збереження Вашого тепла. Вхідні двері — металеві , відповідають всім протипожежним та санітарним вимогам. Будьте впевнені, жоден з цих елементів Вам не доведеться міняти на кращий, тим самим ми заощаджуємо Ваші кошти для здійснення інших бажань.
Система водопостачання та каналізування централізована, підключена до сільських мереж. Електропостачання здійснюється від власної трансформаторної підстанціі.
Планування квартир розроблені таким чином, щоб задовольнити вимоги найвибагливішого покупця, на вибір якого є однокімнатні, двохкімнатні та трьохкімнатні двохярусні квартири, площа яких є доступною для купівлі та зручною для проживання як молодої сім’ї так і сім’ї з декількох поколінь.


Exif_JPEG

Exif_JPEG

sosnysmall

Наша мета — довести, що побудувати якісне та доступне житло — можливо.

Для будівницва були обрані тільки якісні екологічно чисті матеріали, які виготовляються за державними стандартами Украіни та Європи.  Кожен матеріал та виріб, що використовуються при будівництві, проходять лабораторний контроль і мають заключення про якість.


Особливість ЖК”Дмитрівський” — якість будівництва та Ваш комфорт!